Przedpokój

Drzwi przesuwne najlepiej zastosować w ciasnych przedpokojach, a także w miejscach, które nie stwarzają możliwości zamontowania drzwi uchylnych. Przesuwane drzwi pozwalają wykorzystać dodatkową przestrzeń na szafy i półki na buty. Pawlacze umożliwiają zagospodarowanie całego pomieszczenia pomiędzy stropem i posadzką, pozwalając przy tym na zachowanie jego jednolitej stylistyki.
 


Tym, którzy nie mają do dyspozycji nadmiernie wielkiej powierzchni, a oczekują błyskawicznego i prostego dostępu do wnętrza szafy bez drzwi przesuwanych, oferujemy system drzwi łamanych oraz łamano-przesuwanych. Taki sposób otwierania szaf pozwala cieszyć się nieskrępowanym dostępem do całej szafy, przy równoczesnym zachowaniu zalet takich jak dowolność w aranżacji wnętrza oraz brak elementów wysuwanych, które mogłyby wpłynąć negatywnie na ustawność pomieszczenia.
 


W przedpokojach o większych metrażach montujemy szafy w każdym wymiarze, pozostawiając również pełną swobodę w układzie części garderobianej i gospodarczej. Jako dodatek pomocny w aranżacji przedpokoju proponujemy również nasze komody oraz moduły wykonane w systemie kolumnowym.
 


Jeżeli z kolei w przedpokój jest zbyt mały, aby zamontować drzwi przesuwane lub łamane, dobrą alternatywą mogą być oferowane przez nas jednoskrzydłowe drzwi w systemie uchylnym. Powstały w ten sposób słupek można wykorzystać do przechowywania butów lub części garderoby wykorzystywanych sezonowo.
 


Wnęki o najbardziej nietypowych kształtach można zaadaptować na mini garderobę. Wszystko, co trzeba zrobić, aby uzyskać dodatkowe pomieszczenie, to instalacja podwieszanych, pojedynczych drzwi z ukrytym torem dolnym albo zwykłych drzwi przejściowych, takich samych jak do pozostałych pomieszczeń.


Innym sposobem, który pozwoli uczynić nietypowy przedpokój bardziej funkcjonalnym, a zarazem utrzymać go w jednorodnej stylistyce, jest instalacja  systemu drzwi skośnych w przedpokoju z wymagającą zamaskowania przestrzeni pod schodami.
 

 

 

 

  • Przy wyborze materiałów, z których zostanie zbudowana szafa należy kierować się wielkością pomieszczenia oraz oświetleniem. Do długich i wąskich przedpokojów najlepiej pasują szafy w kolorach srebrnych i naturalnych o frontach częściowo lub całkowicie zabudowanych lustrami. Srebrne lustro nieprzekłamujące kolorów nie tylko jest praktyczne, ale również tworzy złudzenie większej i jaśniejszej przestrzeni. Neutralny kolor oraz uzyskana w ten sposób większa ilość światła w przedpokoju, dają wiele możliwości aranżacji reszty pomieszczenia.
  • Inne rozwiązanie dla chcących zamontować szafę w wąskich przedpokojach, to drzwi z grafiką na szkle lub lacobelem. Ich szklista powierzchnia działa podobnie do lustra, rozjaśniając i optycznie powiększając przestrzeń. Co prawda taki lacobel i grafika nie będą miały walorów praktycznych lustra, jednakże odpowiednio dobrane kolory mogą stworzyć wrażenie dodatkowej głębi lub po prostu utrzymać charakter pozostałej części mieszkania.
  • Bardziej tradycyjne gusta z pewnością zadowolą drzwi z bambusa lub rattanu w jasnych odcieniach. Krótki przedpokój można łatwo optycznie wydłużyć umieszczając w drzwiach szafy elementy podłużne – może on zarówno prezentować się korzystnie na samych drzwiach, jak i zwiększać walory estetyczne całego przedpokoju.
  • Uniwersalne regały w systemie kolumnowym, które można zamontować w każdym przedpokoju bez względu na jego rozmiar. Doskonale sprawdzają się jako element oddzielający tzw. strefę „szybką” przeznaczoną na najczęściej noszoną odzież wierzchnią oraz strefę „ogólną”, w której przechowuje się resztę garderoby.

Wirtualny salon

Zapraszamy do spaceru po wirtualnym salonie Komandor w towarzystwie naszego doradcy, który pomoże zapoznać się z ofertą firmy i odnaleźć najbliższy salon.

Dekoratornia

Zobacz odcinki programu telewizyjnego "Dekoratornia", w których do aranżacji i stylizacji wnętrz wykorzystano produkty marki Komandor.

Znajdź najbliższy salon

województwo
Znajdź swoją miejscowość na liście, a następnie kliknij "OK"
województwo
Znajdź swoje województwo na liście, a następnie kliknij "OK"
województwo
Jesteśmy obecni w 38 krajach na całym świecie. Zobacz, gdzie można nas znaleźć.